MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT EDUKACJI I ROZWOJU OSOBISTEGO

Trenerzy

dr Joanna Nieżurawska – Zając

doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzania. Tytuł doktora uzyska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w 2010 roku. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania różnorodnością, w tym zarządzania pokoleniami BB, Y, X i Z oraz umiejętności menedżerskich. Ma na swoim koncie ponad 2000 godzin szkoleniowych dla różnych Fundacji, Instytucji oraz Uczelni Wyższych.

Posiada duże doświadczenie międzynarodowe. Była ona uczestnikiem wielu staży oraz wizyt studyjnych na międzynarodowych uczelniach takich jak: Belgium University Liege (Belgia), Normandy Business School Le Havre (Francja), Polytechnic Institute of Setubal (Portugalia), Politechnika Porto (Portugalia), Uniwersytecie Laurea w Helskinkach (Finlandia) czy w Said Business School w Wielkiej Brytanii. Brała również udział w  szkoleniach i job – shadowing na Sardynii, w Lisbonie i w Rzymie.

Uczestniczka wielu konferencji międzynarodowych, min: w Niemczech, Portugalii, Turcji, Finalndii itd. W 2016 roku prowadziła panel dyskusyjny na znaczącej konferencji w Londynie ”18th International Conference on Economics and Human Resource Management”. Ekspert z zakresu transferu wiedzy.

Jest osobą aktywną, lubiąca pracą w zespole, min: jest członkiem międzynarodowej organizacji International Engineering and Technology Institute (IETI) z siedziba w Hongkongu.

Artykuły naukowe dr Joanna Nieżurawska-Zając:

 

 

 

dr Anna Dziadkiewicz

doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Ukończyła studia podyplomowe w London School of Public Relations w Londynie, studia podyplomowe Menedżer Projektu Naukowo-Badawczego oraz Akademię Trenera Biznesu, a także dwuletnie studia europejskie przy Centrum Jeana Monneta. Adiunkt w Katedrze Marketingu na Uniwersytecie Gdańskim.

Jest właścicielem firmy szkoleniowo-doradczo-projektowej AD-futuro. Od kilku lat prowadzi szkolenia w zakresie design management, public relations, marketingu i kreowania wizerunku przedsiębiorstw. Jej zainteresowania dotyczą zarządzania designem i przeprojektowywania organizacji zgodnie z koncepcją design thinking.

 

EkAniaspert w zakresie budowania strategii dla firm branży medycznej, kancelarii prawnych, szkół wyższych, firm branży budowlanej i consultingowej itp. Współpracuje z KPOP Lewiatan, Agencją Rozwoju Pomorza, Pomorskim Instytutem Naukowym im. Prof. Brunona Synaka oraz Bałtyckim Klastrem Turystyki Zdrowotnej. Autorka książki dotyczącej budowania wizerunku firm oraz kilkudziesięciu artykułów

z zakresu zarządzania.

Członek Międzynarodowego Instytutu Inżynierii i Technologii (International Engineering and Technology Institute) z siedzibą w Hong Kongu oraz Rady Programowej Międzynarodowej Konferencji Innowacji z zakresu Ekonomii i Zarządzania (International Conference on Economics and Management Innovations ICEMI 2016) w Wuhanie w Chinach oraz Rady Naukowej na Politechnice Porto. Prelegentka licznych konferencji naukowych w kraju i za granicą. Redaktor ekonomiczny Toruńskich Studiów Bibliologicznych – analiza statystyczna i ekonomiczna przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Ściśle związana z Uniwersytetem Linneusza w Kalmarze w Szwecji i Politechniką Porto w Portugalii, z którymi przygotowuje i realizuje projekty międzynarodowe.

Prowadzi wykłady i warsztaty w Polsce (Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa i Piła) oraz zagranicą m.in. w Portugalii, Turcji, Słowacji, na Litwie, we Francji i we Włoszech. Odbyła staż w Oxfordzie i Liege w Belgii.

 

Artykuły naukowe –  dr Anna Dziadkiewicz:

 

Kontakt:   a.dziadkiewicz@hotmail.com